|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

33. sraz u jezera Wörthersee: GTI

Jezero Wörthersee je známým místem pro všechny vyznavače automobilového, respektive tuningového průmyslu. U celoevropské akce samozřejmě nemohla chybět ani česká automobilka, co na akci představila?

Škoda Auto se vyšvihla hned se dvěma modely. Jedná se o Yeti Xtreme a CitiJet. Speciální přestavby na premiéru u jezera Wörthersee.

Škoda Yeti Xtreme je jak Škoda Auto uvádí drsný Yeti. Motor 1,8 TSI, tónovaná skla, brzdy z Octavie RS, výškově nastavitelný podvozek, rally interiér, LED světlomety, 17palcová kola nebo mohutné prahy. To je extrémní Yeti u Wörthersee.

Příznivci Škoda Auto se dočkali ještě CityJetu. Jedná se o výsledek projektu „učňovksé auto“, kde vycházíme z Citigo. CitiJet je však kabriolet a hodí se především na horké letní dny. Výrazný metalický lak však nebude hlavním lákadlem. Jedná se o auto pro mladé a chybět tak nemohou moderní reproduktory s výkonem 300 Wattů, modré LED osvětlení interiéru reagující na rytmus hudby a podobně.

Na stánku Škoda Auto nechyběla ani Škoda Octavia Combi RS, Rapid Spaceback Red & Grey nebo závodní speciál Fabia Super 2000.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist