|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Citigo za 179 900 v prodeji

Škoda Auto oficiálně uvedla základní model svého nejmenšího vozu Citigo. Jedná se o nejlevnější automobil, který v současné době můžete získat. Cena je rozhodně atraktivní a jen těžko budete hledat konkurenci.

Základní model, jež můžete získat za 179 900 korun má jméno Citigo Activ. Nabízí nejslabší tříválcový motor 1,0 MPI s výkonem 44 kW (silnější varianta s 55 kW je o 10 000 dražší). Activ obsahuje „pouze“ čtyři airbagy a isofix (ten slouží k upevnění dětských sedaček). Na výškově nastavitelné sedlo, centrální zamykání (s ním spojené dálkové ovládání), elektrické ovládání oken, brzdového asistenta City Safe Drive (do rychlosti 30 km/h Citigo samo zastaví pokud například popojíždíte v koloně a z nepozornosti nezabrzdíte), ESP, či na klimatizaci zapomeňte. Active dokonce nemá ani rádio (pouze přípravu s dvěma reproduktory).

Kterýkoliv z těchto systémů si můžete doobjednat, případně zvolit vyšší výbavový stupeň. Například ESP vás vyjde na 6000 korun. Je tedy nutné zvážit, zda nejlevnější varianta „stojí za to“.

V polovině tohoto roku by na trh měla přijít pětidveřová varianta. Ta je samozřejmě mnohem praktičtější. Navíc se spekuluje o ceně, která by měla být jen o 10 000 vyšší (oproti třídveřové variantě).

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist