|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Garanční servis

Především první garanční servis (od Škoda Auto) je každým majitelem vozu bedlivě sledován. Právě u tohoto servisu si podle statistik zákazníci nejvíce ověřují cenu a provedené úkony.

V prvé řadě je nutné zmínit důležitost garančního servisu. Pokud byste první garanční servis ignorovali, přijdete o záruku. Samozřejmě nejde jenom o záruku, ale i o celkovou životnost automobilu. Obzvláště u nového vozu, kdy se motor zajíždí, je výměna oleje nutná. Mimo oleje se jedná o filtry, geometrii, celkovou kontrolu pod vozem a v neposlední řadě i o klimatizaci a další.

Škoda Auto získala ocenění za nejlepší servisní síť (nešlo o kvantitu, ale o kvalitu). Ovšem i přesto, pokud nejste s autorizovaným servisem Škoda Auto spokojeni, máte právo servisovat svůj automobil v jiném servise, o záruku nepřijdete (pokud budou použity náhradní díly patřičné kvality a vámi vybraný servis má oprávnění k těmto úkonům – dnes již běžné téměř u všech servisů).

Budeme potěšeni, pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti se servisem (a to nejenom vozů Škoda Auto) v komentářích. Těšíme se na vaše příspěvky.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist