|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Jarní servisní prohlídka

Škoda Auto si svých stálých zákazníků váží. Dokazuje to neustálými akcemi a slevami. Nyní je tady neodolatelná nabídka pro všechny majitele vozů Škoda Auto. Přímo pro ně je připravena jarní servisní prohlídka za bezkonkurenční cenu.

I starší auto si zaslouží profesionální péči. To, že je váš vůz po záruce ještě neznamená, že s ním budete jezdit do levných, neznačkových servisů. Škoda Auto chce, aby byly i staré vozy ve skvělé kondici, dostávaly kvalitní servis a patřičnou péči. Česká automobilka si také uvědomuje cenu nových dílů a staršího vozu Škoda Auto. Z tohoto důvodu nabízí v rámci jarního servisu některé díly za bezkonkurenční cenu. Jedná se například o výměnu brzdových destiček, případně výměna zadního dílu výfuku.

Například s Fabii I za výměnu brzdových destiček zaplatíte 2 553 korun. V případě Octavie Tour I za stejný úkon 2 900 korun. V ceně je započítán díl (brzdové destičky) i práce automechanika. Proč jezdit do neautorizovaných servisů, když je cena stejná? Jarní servisní prohlídky rozhodně využijte, dopřejte vašemu vozu výjimečný komfort za bezkonkurenční cenu.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist