|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

K modernizace závodů Škoda Auto bude využita celozávodní dovolená

V rámci růstové strategie české automobilky je potřeba zvýšit výrobu českých vozů. To vyžaduje značné stavební úpravy, které budou realizovány od 30.června do 12.srpna, tedy v době celozávodní dovolené.

Na modernizaci se může těšit hlavní závod v Mladé Boleslavi. Právě tam bude od podzimu sjíždět z linky nový model – Škoda Rapid. Ten bude nejdříve nabídnut českým a posléze i zahraničním zákazníkům. Vzhledem k výrobě nového modelu je potřeba upravit výrobní linky a celkovou kapacitu závodu.

Modernizace se dočká i severočeské Vrchlabí. V závodě ve Vrchlabí se budu vyrábět dvojspojkové převodovky DQ200 pro všechny koncernové značky. Počáteční kapacita bude minimálně 1 000 převodovek denně. Postupně se kapacita navýší až na 1 500 dvojspojkových převodovek DQ200 za den.

Celozávodní dovolené bude využito i v závodě v Kvasinách, ve svařovně, lakovně a na montáži. Zaměstnanci se po dovolené vrátí do nových, moderních podniků.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , , ,

1 Odpověď pro “K modernizace závodů Škoda Auto bude využita celozávodní dovolená”

  1. […] byla zvýšena z 800 na 1200 vozů denně (o modernizaci závodu jsme vás již informovali – zde) . Za zvýšení kapacity může již zmiňovaný model Rapid a také probíhající růstová […]

Zanechte odpověď

TOPlist