|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Náborové centrum Škoda Auto

Již několikrát jsme vás informovali o pracovních možnostech v české automobilce. Nyní nabízí ŠKODA AUTO velké množství volných pracovních míst. V Mladé Boleslavi bylo zřízeno náborové centrum, jež má pomoci všem uchazečům o práci.

ŠKODA AUTO rozšířila počet svých kmenových zaměstnanců o 8 procent v roce 2011. Celkově pro českého výrobce automobilů pracuje více než 25 800 osob a toto číslo rozhodně není konečné. V rámci rostoucí strategie hledá ŠKODA AUTO další schopné lidi, kteří ji pomohou dosáhnout stanovených cílů. Je nutno podotknout, že plány škodovky se zatím plní na 100 procent.

Česká automobilka je velmi lukrativním zaměstnavatelem. O tom hovoří i 21 000 žádostí o práci, které ŠKODA AUTO obdržela v roce 2011. Škodovka si tedy má z čeho vybírat, ale neváhejte a zkuste štěstí. Volná pracovní pozice jsou ve všech oborech, protože ŠKODA AUTO plánuje velkou expanzi.

V české automobilce najdete i mnoho cizinců. V současné době se jedná celkem o 37 národností, angličtina je tedy rozhodně výhodou (nikoliv podmínkou, ovšem záleží na pozici). ŠKODA AUTO nabízí mnoho zaměstnaneckých výhod, ale především uspokojí vaši hlavní prioritu – stálé pracovní místo s možností kariérního růstu.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist