|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Nezávislé topení: v zimě zahřeje, v létě ochladí

Ráno musíte brzo vstávat a v zimních měsících ještě o pár minut dříve. Proč? Namrzlé auto vám dá zabrat, oškrabat skla, případně se vůbec dostat do auta skrz zamrzlé zámky není příjemné. Následuje usednutí do vymrzlého auta a komfort i dobře vybaveného vozu je rázem pryč. Proč to nevyřešit nezávislým topením?

Nezávislé topení je možné do vozů Yeti, Octavia a Superb dodat již přímo z výroby, případně později v rámci dodatečné montáže. Za cca půl hodiny topení dojde ke spotřebování 0,2 litru paliva, ale předehřívá se nejen interiér, ale také motor. Ten má následně nižší spotřebu a prvotních 0,2 litru by se mělo vyrovnat. Spotřebované pohonné hmoty se vám tak vrátí.

Nezávislé topení vám ušetří čas – již žádné škrabání skel a rozmrazování zámků, přinese tepelnou pohodu vyhřátého interiéru a tím i zlepší bezpečnost – z automobilu je dobře vidět, nikde žádný led a i vám je příjemně.

Nezávislé topení navíc užijete i v létě, kdy zase dokáže interiér ochladit.

Je to jednoduché, nezávislé topení zařaďte do vaší výbavy a následně si nastavujte v kolik hodin má být v automobilu vámi nastavená teplota (lze to buď v automobilu nebo dálkovým ovladačem s dosahem 1 000 metrů). Pokud okusíte automobil s nezávislým topením, ta věřte, že už nebudete chtít jinak.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist