|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Nová kolekce jízdních kol Škoda Auto

Originální příslušenství Škoda Auto se opět dočkalo aktualizace. Na své si přijdou zejména sportovci, konkrétně fanoušci jízdních kol. Těšit se ale můžeme i na další sportovní doplňky.

Cyklistika je českou automobilkou velmi podporována. Je samozřejmě spojena s její prvotní historií, respektive s formulováním samotné značky. Aktuální design vyjadřuje 111 letou tradici, ale zároveň nezapomíná na nejdůležitější, skvělé jízdní vlastnosti.

Vybrat si z široké nabídky jízdních kol Škoda Auto není jednoduché. Na své si přijdou i děti. Například silniční (dospělí) cyklisté by se měli rozhodnout pro kolo Road. Hliníkový rám a karbonová vidlice znamená hmotnost pouhých 8,7 kg. Pro terén je tady model MTB nebo MTB Full s odpruženým rámem. Rekreanti nejvíce využijí kompromisu, tedy modelu Cross. Všechna jízdní kola Škoda Auto mají uzamykatelnou odpruženou přední vidlici. K dispozici jsou vždy tři velikosti.

Škoda Auto je sponzorem velkých cyklistických událostí jako je Tour de France, Giro d`Italia a další. V České republice si můžeme mladoboleslavskou automobilku spojit například s akcí Kolo pro život (příležitost pro každého). Do budoucna se připravují i další partnerství spojená s cyklistikou.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist