|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Nová Škoda City s cenou pod 200 tisíc

Skoda City CarŠkoda Auto chce začít ještě v tomto roce vyrábět nový vůz. Jeho prozatímní označení je Škoda City. S touto informací přišly snad již všechny motoristické časopisy. O nové Škodovce se čím dál více mluví, ale moc se toho neví.

Jednou z již částečně ověřených informací je cena, která se bude pohybovat pod 200.000,- Kč. Automobilka tento model zařadí do levných, nízkonákladových vozů, s nimiž dosud nemá zkušenosti. Ovšem ihned očekává velký úspěch.

Aby byl tento model schopen konkurence, tak se jeho cena musí pohybovat pod cenou Fabie, jež v základní výbavě můžete mít za 199.900,- Kč.

Pořizovací cena nejmenší škodovky v dějinách se tedy odhaduje na 170 až 190 tisíc. Záleží jen na kvalitě základní výbavy. Problémem tedy nebude sehnat dobře vybavenou Škodu City v úplně jiné cenové kategorii.

Tento vůz by měl oslovit mladé lidi, ženy s dětmi a všechny pravidelné účastníky městského provozu. Jeho základní cena by měla být opravdu dobrá, navíc se dá očekávat velmi malá spotřeba. Výhodou bude i nízké povinné pojištění.

Nejmenší Škodovku můžete očekávat již tento rok na podzim. Měla byla se vyrábět ve tří a pěti dveřové variante v Bratislavském závodu.

Sdílejte
Sdílejte

Zanechte odpověď

TOPlist