|
(1 hlasů, průměr: 10,00 z 10)
Loading...Loading...

Nová Škoda Yeti: Z jednoho Yetiho budou dva

I oblíbené SUV české automobilky se dočkalo modernizace v rámci současného designu Škoda Auto. Pro příznivce Yetiho máme hned na začátek další dobrou zprávu, modernizace udělala ze současného Yetiho hned dva.

Yeti je oblíbeným SUV. Ovšem ne všichni jeho majitelé pojedou s Yetim do terénu, respektive na nezpevněné vozovky. Právě z těchto důvodů se bude prodávat Yeti ve dvou variantách, pro městský provoz a do terénu.

Výrazný vzhled bez kulatých světel

Škoda Yeti zapadá do současného designu nových škodovech a zcela jistě, hned na první pohled, uvidíte podobnost s novou Octavii či Rapidem. I když designer bojoval za zachování předních kulatých světel, nepovedlo se. Ostatně právě kulatá světla byla častou kritikou. Mnoho lidí kvůli nim Yetiho ani nechtělo vidět, ostatním se líbily. Ať patříte do jakékoliv skupiny, musíme uznat, že Yeti se lišil a novým designem trochu zapadne mezi ostatní SUV.

Škoda Yeti může být velmi individualizována. Záleží jen na vašich přání a rozpočtu. Od motorizace 1,2 TSI/77 kW (105 k) až po vznětový agregát 2,0 TDI/125 kW (170 k). Vybrat si můžete i mezi pohonem na dvě či všechna čtyři kola. Stejně tak i mezi manuální či automatickou dvojspojkovou převodovkou.

V rámci bezpečnosti se můžete těšit i na elektronickou uzávěrku, parkovací kameru a mnohé další bezpečnostní prvky známé z ostatních modelů značky Škoda Auto.

Nový Yeti bude představena na autosalonu IAA ve Frankfurtu. Do prodeje se dostane koncem roku 2013.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist