|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Nové Fabie se dočkáme již koncem roku

Nová generace Fabie je již v očekávání. Dočkat bychom se mohli již koncem tohoto roku, nejdéle začátkem roku 2015. Kompletní design se nám však představí nejdéle na podzim. Dočká se modernizace i Roomster a co od nové generace Fabie můžeme očekávat?

Fabia a pleteme tam Roomster? Právě Roomster má s Fabií mnoho společného a hodilo by se oba modely aktualizovat současně. Zda se to povede, zatím není jasné a nová generace Roomsteru je pouze v diskuzích s koncernem Volkswagenu. Ovšem zpět k Fabii.

Ve své kategorii nemá Fabia v ČR konkurenci. Očekáváme, že designové změny nebudou radikální, protože Fabia je důležitým modelem a česká automobilka nesmí ztratit zákazníky, kteří jsou na současnou generaci zvyklí. Podle současných informací si musíme počkat do podzimu. Již nyní však můžeme potěšit potenciální majitele verze kombi. Právě nová Fabia kombi by měla klasický hatchback následovat, a to velmi rychle po uvedení hatchbacku do prodeje. Čekání, na které jsme byli zvyklí z minulosti, kde verze kombi přicházela až s ročním zpožděním, se nyní konat nebude. Na závěr připomeňme, že do prodeje se dostane nová Fabia koncem roku 2014, případně začátkem roku 2015.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist