|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Nový Superb v Ženevě

Nový Superb má zahájit novou éru. Zda je to skutečně tak revoluční model se mohou přesvědčit návštěvníci ženevského autosalonu, kde Superb zažije celosvětovou premiéru.

Po technické stránce vstupuje nová Škoda Superb do nové dimenze. Jako první vůz značky Škoda má adaptivní podvozek Dynamic Chassis Control (DCC), včetně volby jízdního profilu. V nabídce jsou zcela nové systémy klimatizace, mezi nimi poprvé i automatická třízónová klimatizace. K dispozici je panoramatická střecha s elektricky otevíraným a posuvným střešním oknem, stejně jako nezávislé topení, vyhřívaná sedadla, bezdrátové vyhřívané přední sklo a elektricky ovládané páté vzhůru výklopné dveře, které je možno doplnit o tzv. virtuální pedál. Díky novému parkovacímu asistentu (Park Assist), kontrole odstupu při parkování a couvací kameře je parkování a vyjíždění z řady pohodlnější než kdykoli dříve. Dalším komfortním prvkem jsou dva deštníky v předních dveřích.

Nový Superb se pochlubí především agresivnějším designem. Vlajková loď je dravější, luxusnější a k zákazníkům se dostane již v létě 2015. Již nyní ji můžete obdivovat na fotkách, případně autosalonech.

Zdroj: Tisková zpráva

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist