|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Octavia Tour za 249 900 Kč

Škoda Auto neustále vymýšlí akce pro stálé i nové zákazníky. V současné době lze využít projektu champion (platí pro vybrané výbavové řady Fabia a Roomster). Česká automobilka nezapomíná ani na svoji vlajkovou loď, kterou lze pořídit již od 249 900 Kč.

Jedná se o velmi oblíbenou Octavii II Tour. Po České republice si přímo této Octavie užívá téměř 6 000 řidičů. Tour je synonymem pro kvalitu za bezkonkurenční cenu. Mnoha řidičům splnil sen vlastnit rodinné, případně manažerské auto ve skvělé výbavě.

Škoda Octavia Tour je standardně dodávána s motorem 1,4 MPI (za již zmíněnou cenu 249 900 Kč). K dispozici je samozřejmě i Combi s výkonnějším agregátem 1,6 MPI. Nutno podotknout, že základní cena je spíše jen ceníková (v takovém případě můžete obdivovat „pouze“ kvalitní motor, líbivý design, příjemné jízdní vlastnosti a velký kufr),. Všem rozhodně musíme doporučit příplatek 15 000 korun (opravdu nutný). Za tyto peníze získáte klimatizaci, elektrické ovládání předních oken, palubní počítač, tónovaná skla, další 4 reproduktory navíc a 15″ kola z lehké slitiny. Za 15 000 korun se to opravdu vyplatí.

Tato výhodná nabídka je časově omezena. Jedná se o skladové vozy, které česká automobilka vyprodává. Dělá si totiž místo na nový model, který přijde již brzy. S nákupem tedy neotálejte, za 264 900 Kč můžete vlastnit Octavii II. nevídané kvality.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist