Jihomoravský kraj

Porsche Brno

Autorizovaný prodejce vozů VW, Škoda, Audi, servis Porsche, prodej a výkup ojetých vozů, financování, kompletní servis, prodej ND, příslušenství, pneuservis, odtahová služba nonstop. Výroba – minibusy, odtahové, dílenské, pohřební a sanitní vozy.

www.porsche-brno.cz – Brno-Slatina, Řípská

VISTA car, s.r.o.

Autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda, Hyundai. Prodej nových a ojetých vozů, originální náhradní díly a příslušenství. Autobazar Auto – Plus.

www.vistacar.cz – Hodonín, Brněnská

Auto – Bayer, s.r.o.

Prodej a výkup nových a ojetých vozů Škoda, VW, Seat, Audi a autobazar. Dále nabízíme leasing, autopůjčovna, autoservis, lakovna, klempírna, řešení poj. událostí, pneuservis, autodoplňky, náhr. díly, STK, odtahová služba a servis mobil non stop.

www.autobayer.cz – Slavkov u Brna, Bučovická

Automedia, s.r.o.

Prodej nových vozů Škoda a SsangYong. Výkup a prodej ojetých vozů. Leasing, úvěry, pojištění. Kompletní servis, mytí vozidel, čištění interiérů. Prodej ND a příslušenství, půjčovna vozidel a autopříslušenství. Non-stop silniční a odtahová služba.

www.automediabm.cz – Brno-Lesná, Okružní

Autocentrum K.E.I.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda, prodej nových a ojetých vozidel, komplexní záruční a pozáruční servis s vlastní lakovnou a klempírnou, měření emisí, příprava STK, montáž a údržba klimatizací, prodej originálních dílů a příslušenství, mycí linka.

www.kei-autocentrum.cz – Brno-Židenice, Žarošická

Autonova Brno, spol. s r.o.

Prodej nových a ojetých aut Škoda. Servis a prodej originálních dílů a příslušenství automobilů značek ŠKODA, VW, SEAT, VW užitkové, klempírna, lakovna, emise, pneuservis, odtahová služba nonstop. Prodej a výkup ojetých vozů. Prodej motocyklů KTM.

centria.skoda-auto.com/cze/autonovabrno – Brno-Trnitá, Masná

TOP AUTOSALON BLANSKO, s.r.o.

Autorizovaný prodej vozidel Škoda. Prodej náhradních dílů a originálního příslušenství. Servisní a odtahová služba. Měření emisí.

centria.skoda-auto.com/cze/topautosalon – Blansko, Svitavská

MICHL – MOTORSPORT, spol. s r.o.

Prodej a servis automobilů Škoda, prodej závodních pneumatik a možnost zapůjčení obytných vozů.

www.michl-motorsport.cz – Kuřim, Tyršova

Libor Suchý, autoprodejna

Prodej nových i ojetých vozů značky Škoda a Seat. Nabídka motocyklů Yuki.

www.autoprodejnasuchy-znojmo.cz – Nový Šaldorf-Sedlešovice-Nový Šaldorf

Sdílejte
TOPlist