|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Šeková knížka plná slev

I v roce 2012 je tady Šeková knížka plná slev, produkt určený všem majitelům starších vozů, kteří chtějí profesionální servis Škoda Auto za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a využijte projektu i vy.

Šeková knížka plná slev se vztahuje na modely Felicia, Fabia, Octavia, Roomster a Superb. Pokud vlastníte jeden z těchto modelů a jeho stáří překračuje 4 roky, tak je Šeková knížka určena právě Vám. Česká automobilka je ochotna do projektu zapojit až jeden milion českých zákazníků.

Šeková knížka plná slev vám dává 20 procent slevu na práci, náhradní díly, či na originální doplňky Škoda Auto. I váš starší vůz si zaslouží profesionální péči odborníků. Česká automobilka si uvědomuje, že cena starších vozů klesá, a proto vám nabízí tuto jedinečnou slevu na servis.

V Šekové knížce plné slev najdete například 15 procent slevu na materiál při výměně rozvodů, respektive odečtení 10 procent z ceny zakázky nad 3 000 korun. 20 procent můžete využít na vše ostatní včetně výměně brzd, tlumičů, spojky, výfuku…

Využijete-li šekové knížky během února- března 2012 nebo září-října 2012, tak se automaticky zařazujete do soutěže o zajímavé ceny. Například o jízdní kolo Octavia v hodnotě 14 999 korun.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: ,

Zanechte odpověď

TOPlist