|
(1 hlasů, průměr: 8,00 z 10)
Loading...Loading...

Sériová výroba Škoda Rapid zahájena

Nová kompaktní limuzína Škoda Rapid začíná sjíždět z výrobních linek. Škoda Auto se připravuje na světovou premiéru na pařížském autosalonu (ke konci září).

Škoda Auto se chce připravit na velký zájem o Rapid, který očekává. Právě z těchto důvodů byla zahájena výroba již nyní. Navíc celková kapacita výrobní linky I v Mladé Boleslavi byla zvýšena z 800 na 1200 vozů denně (o modernizaci závodu jsme vás již informovali – zde) . Za zvýšení kapacity může již zmiňovaný model Rapid a také probíhající růstová strategie. Když jsme u výrobní kapacity, v prvním pololetí roku 2012 vyrobila Škoda Auto na celém světě zhruba 530 000 vozů.

Škoda Rapid vyplní s délkou 4,48 metru a šířkou 1,7 metru mezeru mezi Octavií a Fabií. Mezi tyto dva modely by se měl Rapid vejít i cenově. Bohužel cena zatím není známá. Pokud ovšem bude cena rozumná, Rapid způsobí očekávaný boom. Za mě osobně, se jedná o velmi podařený automobil – designově. Je to přesně to, co Škoda Auto potřebuje. Konečně přicházím s něčím novým. Modelem pro rodinu, manažera, do města, na dovolenou… Navíc za rozumné peníze. Jaký názor na Škodu Rapid máte vy?

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist