Hlavní město Praha

Škoda Centrum Praha – TUkas a.s.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda – Octavia, Superb, Fabia, Roomster. Vše pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Volvo a Fiat. Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje automobilů včetně financování, náhradní díly, servis.

www.tukas.cz – Praha 10, K Hrušovu

AUTO JAROV

Autorizovaný servis vozů Škoda, VW, Seat, Audi a Honda. Karosářské centrum, autolakovna, Bosch servis, autosklo servis, autopůjčovna. Dále zajišťujeme operativní leasing, dlouhodobý pronájem vozů a další služby jako pneuservis, montáž doplňků, non-stop odtahová služba. Měření emisí a STK Kompletní…

www.autojarov.cz – Praha 3, Osiková

Autosalon Klokočka Centrum, a.s.

Autorizovaný prodejce a nonstop servis nových vozů Volkswagen, Škoda a SEAT.

www.klokocka.cz – Praha 5, Borského

NH Car, spol. s r.o.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda Fiat a Kia. Poskytuje leasing, úvěry, orig. díly. Záruční i pozáruční servisní služby Škoda, Kia A Fiat. Dále lakýrnické a karosářské práce vč. likvidace pojistných událostí, pneuservis, ruční mytí, autobazar.

www.nhcar.cz – Praha 6, Diskařská

AUTO OPAT, spol. s r.o.

Autopůjčovna a servis Škoda v centru Prahy. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozidel. V autopůjčovně výběr z více než 400 vozů. Poskytujeme progresivní způsob financování – finanční leasing a operativní leasing. Kompletní ruční mytí vozů.

www.autoopat.cz – Praha 2, Legerova

Auto-Exner, s.r.o.

Autorizovaný prodejce vozů všech koncernových značek, tj. Volkswagen, VW užitkové vozy, Audi, Bentley, Lamborghini, Škoda, SEAT a ojeté vozy se zárukou auto-plus. Mezi naše další služby patří servis, odtahová služba, lakovna, klempírna, autodoplňky.

www.autoexner.cz – Praha 9, Českobrodská

Gold Car Servis, s.r.o.

Prodáváme nová i ojetá automobily Škoda. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, leasing, protiúčty. Provádíme mechanické, klempířské a lakýrnické práce. Autopůjčovna, odtahová služba, montáže doplňků a zabezpečovacího zařízení, ruční mytí.

www.goldcar.cz – Praha 10, Bohdalecká

FEMAT, spol. s r.o.

Prodej, leasing, pojištění a servis nových a ojetých vozů Škoda, měření emisí a STK.

www.femat.cz – Praha 5, Vrážská

AUTOMONT

Autoservis specializující se na mechanické opravy motorů a náprav, klempířské opravy karoserií – rovnací rám. Oprava výfuků a brzd. Lakování vozidel ve stříkacím boxu. Výměna čelních skel a autoskel. Provádíme diagnostiku a opravy vozidel Volkswagen, VW, Škoda, Seat, Audi, Citroen, Renaut, Peugeot,…

www.automont.cz – Praha 9, Hloubětínská

Ben-Car, spol. s r.o.

Autorizovaný dealer vozů Škoda s car konfigurátorem, objednávkou zakázky přes internet, web kamerou, akcemi a novinkami.

www.bencar.cz – Praha 4, Hornokrčská

Autohelp

Jsme autorizovaný servis Auto Štangl. Stanice měření emisí (SME) i pro vozy s LPG, revizní kontroly LPG. Technické kontroly (TK), opravy vozidel většiny značek, servis klimatizací, pneuservis, uložení sezónních pneumatik, prodej náhradních dílů.

www.autohelp.cz – Praha 5, Nádražní

ABO servis, spol. s r.o.

Autorizovaný prodej a opravy automobilů Škoda. Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Měření emisí, příprava a zajištění STK.

www.aboservis.cz – Praha 7, Jateční

AUTOOPRAVNA SVATŮNĚK

Zajištění mechanických oprav vozů Škoda 105 – Felicia, specialista na převodovky, servisní prohlídky. Prodej autobaterií. Autoservis a autoopravna Škoda pro všechny typy vozů.

www.autoopravnasvatunek.cz – Praha 4, Popovova

BGA motors, s.r.o.

Autorizovaný servis značky Škoda, záruční a pozáruční servis, klempířské a lakýrnické práce všech značek. Nabízíme likvidaci pojistných událostí, možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, prodej referentských vozů, autobazar.

centria.skoda-auto.com/cze/bga – Praha 10, Františka Diviše

Sdílejte
TOPlist