Jihomoravský kraj

Porsche Brno

Autorizovaný prodejce vozů VW, Škoda, Audi, servis Porsche, prodej a výkup ojetých vozů, financování, kompletní servis, prodej ND, příslušenství, pneuservis, odtahová služba nonstop. Výroba – minibusy, odtahové, dílenské, pohřební a sanitní vozy.

www.porsche-brno.cz – Brno-Slatina, Řípská

KPK autoopravna, s.r.o.

Firma provádí veškeré opravy vozidel SAAB, Škoda, VW, Opel, Fiat, Peugeot, Renault, Citroen, Daewoo, Ford. Nabízíme mechanické a klempířské práce, opravy elektrických zařízení, kompletní diagnostika, plnění klimatizací Provedení STK, pneuservis.

www.kpk-auto.cz – Jiříkovice, Na návsi

Autocentrum K.E.I.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda, prodej nových a ojetých vozidel, komplexní záruční a pozáruční servis s vlastní lakovnou a klempírnou, měření emisí, příprava STK, montáž a údržba klimatizací, prodej originálních dílů a příslušenství, mycí linka.

www.kei-autocentrum.cz – Brno-Židenice, Žarošická

Autonova Brno, spol. s r.o.

Prodej nových a ojetých aut Škoda. Servis a prodej originálních dílů a příslušenství automobilů značek ŠKODA, VW, SEAT, VW užitkové, klempírna, lakovna, emise, pneuservis, odtahová služba nonstop. Prodej a výkup ojetých vozů. Prodej motocyklů KTM.

centria.skoda-auto.com/cze/autonovabrno – Brno-Trnitá, Masná

FALCON, spol. s r.o.

Autorizovaný servis vozů Škoda, prodej nových vozů, provoz autobazaru a autopůjčovny, nabídka oprav diferenciálů nakladních vozů a autobusů.

www.falconkyjov.cz – Kyjov, třída Komenského

Ladislav Továrek

Servis vozů Škoda, VW, Audi a Seat. Pneuservis a diagnostika systému VW Group. Prodej náhradních dílů.

www.autoservistovarek.webnode.cz – Brno-Bosonohy, Za vodojemem

Sdílejte
TOPlist