Středočeský kraj

Škoda Centrum Beroun – TUkas a.s.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda – Octavia, Superb, Fabia, Roomster. Vše pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Volvo a Fiat. Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje automobilů včetně financování, náhradní díly, servis.

www.tukas.cz – Beroun, Na Parkáně

Kia Praha – NH Car

Autorizovaný prodejce vozů Kia. Poskytuje leasing, úvěry, orig. díly a příslušenství, záruční i pozáruční servisní služby na vozy Kia a Škoda. Dále lakýrnické a karosářské práce vč. likvidace pojistných událostí, pneuservis, ruční mytí, autobazar.

www.nhcar.cz – Čestlice, V Oblouku

AUTO ŠÍDLO, s.r.o.

Autorizovaný prodejce nových vozů Škoda, záruční a pozáruční servis. Roční referentské vozy se zárukou. Zprostředkujeme leasing, úvěry a pojištění. Klempírna, lakovna, měření emisí, pneuservis, odtahová služba, nonstop mobil servis, prodej ND Škoda.

www.autosidlo.cz – Horoměřice, Únětická

Jakub Miček

Nabízíme služby autoservisu. Zabýváme se diagnostikou a servisem vozů Mercedes Benz, Audi, Škoda, Volkswagen. Zajišťujeme non-stop odtahovou a asistenční službu a kompletní vyřízení pojistných událostí včetně zapůjčení náhradního vozu.

Dublovice

BENO Říčany, s.r.o.

Autorizovaný prodejce vozidel Škoda nabízí servisní služby, autopůjčovnu a odtahovou službu. Prodej ojetých vozů, náhradních dílů, autodoplňků. Předváděcí jízdy, financování a leasing, příprava pro STK. Mycí linka a čerpací stanice Shell, jídelna.

Říčany, Říčanská

SCHEDL Automotive System Service, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis vozů Škoda.

www.schedl-automotive.de – Řepov

Sdílejte
TOPlist