|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Auto a brněnský autosalon 2011

Všichni příznivci automobilů se již zajisté těší do Brna. Sejdou se tam na brněnském autosalonu 2011, který se koná od 4. do 9. června. K vidění budou všechny světové značky. Zastoupení známých výrobců je samozřejmostí.

Fanoušci české automobilky zcela určitě zamíří do haly P, stánku 12. Právě v něm totiž mohou spatřit expozici Škody Auto.

Škodovka si pro české návštěvníky přichystala mnoho zajímavostí. Představí všechny novinky roku 2012. Již 4. června bychom se tedy měli dozvědět mnoho utajovaných informací.

Ke stánku Škodovky by měl přilákat nový koncept Vision D. Ten je velmi zajímavý a hlavně záhadný, nikdo neví, co se od něj může očekávat. S největší pravděpodobností je jen nahlédnutím do budoucnosti Škodovek.

Škoda Auto nezapomíná ani na své stávající zákazníky, a proto ten, kdo se před vstupem na výstaviště prokáže klíčem od vozu Škoda, bude mít vstup zadarmo. Tato akce ovšem platí jen 4. července.

Na brněnském autosalonu v expozici Škodovky bude zcela určitě k vidění nové logo automobilky, které má zdůrazňovat svěžest a ekologii. Nový znak by se měl vyjímat na všech nových modelech.

Představeny budou „Bicolours“, neboli dvoubarevná provedení Yetiho a Roomsteru. U těchto modelů budou „Bicolours“ k dispozici od roku 2012. Je až neuvěřitelné, co dokáží, vůz je mnohem mladší, zářivější, vypadá moderně, sálá z něj energie a dravost.

Sportovní rysy by měla reprezentovat Fabia Monte Carlo, která bude v Čechách poprvé představena veřejnosti (k dispozici ovšem již je).

Pro návštěvníky, kteří hledají ojeté auto, proběhne prezentace nabídky ojetých vozů ŠKODA Plus. Stane se tak vedle haly P.

K dispozici bude také originální příslušenství Škoda a Škoda náhradní díly. Představena bude například nová kolekce kol Škoda 2011. Konkrétně se jedná o silniční kolo Mont Ventoux, horské kolo Super 2000 a krosové kolo Octavia. Tento sortiment zastupuje sám Zdeněk Štybar, jenž je dvojnásobným mistrem světa v cyklokrosu (v kategorii Elite).

U stánku Škoda Auto si také ukážete, jak pečovat o svého motorového člena rodiny. Automobilka klade důraz i na údržbu vozu.

Abyste byli přesvědčeni, že jsou automobily Škoda opravdu bezpečné, uvidíte řez vozem Yeti. K dispozici budou samozřejmě i videa crash testů.

S bezpečností souvisí i správná instalace autosedačky, nastavení sedadla řidiče, nastavení volantu, pásů… Všechny tyto prvky vám budou připomenuty, v kritických situacích hrají velkou roli.

Na brněnský autosalon 2011 můžete vzít i děti. Ty se zabaví aplikací Škoda hrou. Díky ní se naučí dopravní značky a situace zábavnou formou.

Neváhejte a přijďte na brněnské výstaviště od od 4. do 9. června.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist