|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Auto a Hyundai se srovnání nebojí

Pokud navštívíte vybrané prodejce korejské značky, možná budete překvapeni. Mimo vozů Hyundai si můžete vyzkoušet i konkurenční vozy české automobilky. Přímé srovnání modelů může rozhodnout, proč ho nevyužít?

Škoda Auto společně s Hyundai přistoupila na přímé srovnání. Zákazník si tak u vybraných prodejců Hynudai (cca 40 prodejen) může vyzkoušet mimo nabídky Hyundai i Rapid a Octavii. Tato nabídka je zatím jednostranná. Vozy Hyundai u prodejců Škoda Auto nehledejte. Škoda Auto se vyjádřila následovně „Pokud bychom se v budoucnu pro něco takového přeci jenom rozhodli, jako jednička na trhu bychom v rámci férovosti šli do porovnání s někým ve stejné váhové kategorii, tedy spíše do srovnání s kvalitními německými vozy,“ komentoval Pelc.

Ovšem i příznivce Škoda Auto musí přiznat, že Hyundai udělal obrovský krok vpřed. Zákazníkům se snaží nabídnout moderní technologie za výhodnější peníze. Právě finance mohou rozhodovat. Cenový rozdíl mezi i30 kombi a Octavii Combi je více než 60 000 Kč u základní verze, navíc za 439 900 Kč máte plně vybavený Hyundai i30 kombi (i s itengrovanou navigací) se základním motorem 1,4 MPI (73 kW). Škoda Auto vyjde na více než 500 000 Kč s podobnou výbavou.

Navíc nesmíme zapomenout, že Hyundai se vyrábí i v ČR. I když zatím Škoda Auto v Hyundai nevidí přímou konkurenci, svoji pozicí by si neměla být natolik jistá.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , ,

Zanechte odpověď

TOPlist