|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Auto Handy

Mladoboleslavská atumobilka Škoda Auto představila ve spolupráci s firmou Car Club zcela nový program Škoda auto Handy. Jedná se o program na řešení dopravní mobility osob se zdravotnim postižením.

Spolupráce Škoda Auto s firmou Car Club začala v roce 2006 a jejím cílem bylo zajistit komplexní pomoc pro zdravotně postižené a umožnit jim plnou integraci do společnosti a plnohodnotný život. 

V roce 2008 se firma Škoda Auto stala partnerem služby Handy asistent a poskytla této přepravní službě pro osoby s omezenou mobilitou celkem 3 vozidla. V současnosti již mladoboleslavská automobilka poskytuje vozidel pět.

Hlavním mottem programu je: „Mobilita bez limitu“

Program Škoda auto Handy představuje vyvrcholení spolupráce obou firem. Tento program prostřednictvím osmi center rozmístěných v celé České republice nabízí veškeré informace, služby a asistenci při koupi vozu zákazníkům se zdravotním handicapem, včetně poradenství při úpravách vozu podle druhu postižení.  Tato obchodní centra fungují v rámci dealerské sítě firmy Škoda Auto a zaměstnávají rovněž zdravotně postižené spoluobčany.

Škoda Auto si je vědoma svého zásadního postavení v ekonomice České republiky a z toho vyplývající společenské odpovědnosti vůči nejširší občanské společnosti. Proto vedle sponzoringu sportu a kultury je sociální angažovanost dalším z pilířů strategie společnosti a současně také podporuje Český paralympijský výbor či Centrum Paraple.

Zdroj: Škoda Auto

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , ,

Zanechte odpověď

TOPlist