|
(4 hlasů, průměr: 8,25 z 10)
Loading...Loading...

Škoda Auto již po osmnácté v roli oficiálního hlavního sponzora hokejového MS

V rámci letošního světového hokejovho šampionátu, konaného od 7. do 23. května 2010 v Německu, bude Škoda Auto již po osmnácté v roli oficiálního hlavního sponzora.

Česká automobilka se bude prezentovat vnitřními a venkovními stánky s produkty, reklamou pod ledem a na mantinelech jakož i vždy dvěma vozidly v každé aréně za mantinely v záběru televizních kamer. Škoda Auto je také tradičním partnerem českého a slovenského reprezentačního týmu – logo Škody bude zdobit helmy a dresy hráčů. Navíc v letošním roce vyjedou na led i národní mužstva z Norska, Dánska a Itálie jako týmy Škoda.

Tato angažovanost představuje nejdelší hlavní sponzoring sportovního mistrovství světa který byl již v roce 2007 oficiálně potvrzen GUINNESS WORLD RECORDSTM jako světový rekord. I v tomto roce, kdy se zápasy budou odehrávat v LANXESS arena v Kolíně nad Rýnem, v SAP ARENA v Mannheimu a zahajovací zápas ve VELTINS-Arena v Gelsenkirchenu, je Škoda Auto se svou rozsáhlou přítomností na sportovištích významným partnerem mistrovství světa IIHF.

I v tomto roce poskytne Škoda Auto oficiální vozidla MS IIHF 2010
Flotilu 40 oficiálních automobilů tvoří modely Yeti, Octavia Combi, Superb a Superb Combi. Vozidla v bílé barvě, jimiž Škoda Auto podpoří organizační výbor MS, byla předána 14. dubna  2010 v rámci veletrhu „Auto Mobil International“ (AMI). V průběhu turnaje budou využívána pro dopravu funkcionářů a VIP hostů. Jednotné provedení s logem MS IIHF 2010, značkou Škoda, nápisem „Škoda Team“ a vlajkami MS ve dveřích vozu upoutá v místech konání mistrovství světa pozornost i v každodenním silničním provozu.

Jaroslav Černý, tiskový mluvčí Škoda Auto, hledí MS IIHF vstříc s radostným očekáváním: „MS IIHF 2010 je sportovním vrcholem roku a tím je pro nás ideální platformou k tomu, abychom naše auta přiblížili světové veřejnosti. Lední hokej znamená dynamiku, vášeň, atraktivitu a inteligentní řešení. I v osmnáctém roce našeho působení v roli hlavního sponzora představují přesně tyto vlastnosti bez jakéhokoliv přerušení hodnoty, jež spojujeme s naší značkou a našimi produkty.

Je pro nás ctí prezentovat vozy Škoda při této největší sportovní události roku 2010 v Německu. Obzvláště hrdí jsme na to, že smíme být v Gelsenkirchenu při tom, až fanoušci ledního hokeje z celého světa podniknou pokus o vytvoření světového rekordu tohoto rozsahu.“

Zdroj  : Škoda Auto

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist