|
(2 hlasů, průměr: 3,50 z 10)
Loading...Loading...

Škoda Auto připravuje český rallyový tým

Škoda Auto pokračuje ve svém projektu Fabia Super 2000 vytvořením českého rally týmu. Jeho partnerem bude společnost Delimax, český výrobce potravin.

S vozem Fabia Super 2000 bude v rámci Mezinárodního mistrovství České republiky hájit barvy týmu perspektivní posádka Pavel Valoušek se spolujezdcem Zdeňkem Hrůzou.

Šéf týmu Škoda Motorsport Michal Hrabánek k připravované aktivitě poznamenává: „Projekt Fabia Super 2000 je od počátku zaměřen na dvě stěžejní linie – sportovní a zákaznickou, s cílem nasazovat vůz Fabia Super 2000 jak na mezinárodní, tak na národní úrovni v jednotlivých zemích. Po úspěšném roce 2009, nastartování podpory a zapojení importérů vozů Škoda do projektu v zemích jako je Velká Británie, Itálie, Francie či Švédsko, jde o další logický krok v naší strategii – posunout projekt Fabia Super 2000 na domácí trh. Těší nás, že se s naší podporou podařilo najít možnost, jak představit vůz českým fanouškům.“

„Společnost Delimax podporuje Pavla se Zdeňkem dlouhodobě a navazuje na úspěšné loňské spolupůsobení. Chtěli jsme proto pro oba jezdce připravit takové podmínky, které jim umožní kvalitně reprezentovat naše obchodní značky Jan Varmuža a St. Johann a zároveň se pokusit dosáhnout sportovního úspěchu. To bez špičkového vozu, jakým je Škoda Fabia Super 2000, není v dnešní době již možné,“ sdělil Ing. Jan Vrba, generální ředitel společnosti Delimax, a.s.

Zdroj: Škoda Auto

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist