|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Auto: Spokojený sponzor MS v ledním hokeji

Švédsko porazilo Švýcarsko, jedna z nejdůležitějších zpráv z letošního MS v ledním hokeji 2013 v Helsinkách a ve Stockholmu. Ovšem ne tak zcela pro českou automobilku, hlavního sponzora MS.
Škoda Auto sponzoruje MS v ledním hokeji již 21. rokem. Jedná se o nejdelší sponzoring MS. Tento rekord je zapsán i v Guinnessově knize rekordů. Navíc česká automobilka je se sponzoringem maximálně spokojena.
Sponzoringu MS v lední hokeji si nelze nevšimnout. Logo na hrací ploše, na mantinelech, dokonce i na dresech. I pro televizní diváky se do záběrů dostávala nová Octavia Combi umístěna v rozích stadionu.
Předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland se objevil i na ledové ploše, když předával trofej nejužitnějšímu hráči – Roman Josi z týmu Švýcarska.
Na 64 zápasů dorazilo do Stockholmu a Helsinek celkem 427 818 diváků. Škoda Auto se skutečně výrazně zviditelnila a dle průzkumu se ji tato investice vyplatí. Navíc v Stockholmu i v Helsinkách byla připravena flotila vozů s šípem na přídi pro organizátory, funkcionáře a hosty MS.
Škoda Auto podpořila MS v ledním hokeji i aplikací pro chytré telefony – 2013 IIHF WM App powered by ŠKODA. Tu si po celém světě stáhlo 280 000 uživatelů.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist