|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Citigo – výroba zahájena

Právě dnes (13. 10. 2011) je zahájena výroba sedmé modelové řady automobilky Škoda Auto. Výrobní linky v Bratislavě se začínají naplno rozjíždět.

Počátkem dnešního dne se začne vyrábět nejmenší Škodovka v historii. Její malé rozměry by měly zaujmout ženy, které řídí po městě, mladé řidiče a seniory. Kvůli malé hmotnosti a velikosti je Škoda Citigo velmi ekonomickým vozem, který myslí i na vaši peněženku (všechny motorizace se dostanou pod spotřebu 5,0 litru na 100 kilometrů a to je nemusíte šetřit).

Škoda Citigo se dnešním dnem začíná vyrábět. Tuzemská automobilka by chtěla Citigo dostat do prodeje ještě tento rok pro Českou republiku. Ostatní státy Evropy si počkají až do léta 2012. Bratislavský závod jede naplno, aby připravil dostatek modelů pro nové zákazníky, kterých by mělo být dostatek, protože takto malý vůz automobilce chyběl.

Pro začátek je potřeba počítat „jen“ s třídveřovou verzí Citigo, pětidveřová varianta se představí v roce 2012. Více informací o voze Škoda Citigo najdete zde.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist