|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Citigo oficiálně v prodeji

Od úterý 29. 11. 2011 je nejmenší Škodovka oficiálně v prodeji. Hned v úterý byly zaznamenány první objednávky. Pokud jste se s Citigo ještě neseznámili, tak během několika dní budete mít příležitost. Citigo vyjíždí na naše silnice.

Škoda Citigo se zatím prodává pouze ve třídveřové variantě. I když katalogová cena začíná na 179 900 korunách, tak Citigo pořídíte nejlevněji za 180 000 s financováním od ŠkoFINu, respektive za 194 900 korun při okamžité platbě. Tento krok je logický a vyplívá i z mnoha průzkumů. Po uvedení nového modelu se nejvíce prodávají varianty s lepší výbavou, až později chtějí zákazníci základní výbavu.

Za 194 900 korun dostanete Škodu Citigo ve výbavě Ambition s motorem 1,0 MPI/44 kW. K dispozici je i příplatkový paket (za 5 000 korun). V něm se nachází palubní počítač a klimatizace s pachovým a pylovým filtrem. Za vyšší výbavu Elegance zaplatíte 209 900 (opět s agregátem 1,0 MPI/44 kW). I tady je k dispozici příplatkový paket, jež obsahuje tříramenný kožený volant a signalizaci vzdálenosti při parkování vzad.

V příštím roce můžeme očekávat pětidveřovou variantu a modely se základní výbavou. Je nutné poznamenat, že vozy se základní výbavu nejsou zrovna v kurzu a to i přes sílící ekonomickou krizi. V konečném důsledku se tedy jedná jen o co nejnižší katalogovou cenu, za kterou může být auto inzerováno. Již od 179 900 korun vypadá lépe, než od 194 900 korun.

Ovšem i u základní výbavy nabídne Citigo ABS, čtyři airbagy (včetně bočního), brzdový asistent (City Safe Drive), ESP a další. Chybět vám může například klimatizace. Ovšem jinak má vůz velmi slušnou výbavu i v základu (konkurence základní modly „očesává“ ještě více).

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist