|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Citigo ve verzi sport

Škoda Auto se rozhodla přiostřit nabídku nejmenšího městského vozu – Citigo. Verze sport je pro všechny řidiče, jež preferují praktické auto do města, ale vyznávají sportovní charakter. Ukažte svůj styl i ve městě.

Škoda Citigo Sport vychází z výbavového modelu Ambition. Pokud čekáte nadupaný motor pod kapotou a sportovní vzhled, z poloviny vás zklameme. I když Citigo Sport vypadá velmi dravě a závodní pruh bude svádět k závodům na semaforech, k těmto účelům není Citigo určeno. Motor 1,0 MPI s výkonem 55 kW je pro Citigo (i vzhledem k hmotnosti) dostatečný a Citigo je s ním ve městě až nečekaně hbité. Akcelerace vás překvapí, ale na sportovní vozy prostě nemá. Citigo Sport by si určitě zasloužilo něco silnějšího.

Ovšem ať jen nekritizujeme, 15ti palcová kola z lehké slitiny, pouze tři atraktivní barvy (bílá Candy, červená Tornado a černá Deep) ze závodním pruhem, kožená sedadla, skvělá výbava z modelu Ambition. Sport má navíc i sportovní koberečky, tříramenný kožený volant, lakovanou palubní desku a další vychytávky.

Citigo Sport vypadá opravdu luxusně a s jeho designem uděláte dojem, škoda jen toho motoru.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , ,

Zanechte odpověď

TOPlist