|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Park: Akce plná zábavy, adrenalinu a výher

Škoda Park pokračoval ve svém turné i přes nepříznivé víkendové počasí. Tentokrát se zastavil v Dolní Moravě a Červené Vodě. Akci jsme navštívili a maximálně si ji užili.

Ski areál Dolní Morava nenabízel v sobotu 23.2.2013 ty nejlepší lyžařské podmínky. I když na sjezdovkách leželo 100 cm sněhu a ráno byly všechny sjezdovky upravené, jejich kvalita se vzhledem k počasí velmi rychle zkazila. Navíc ani mlha a sněžení nebyly příjemné. I z těchto důvodů byl Škoda Park často navštěvován lyžaři, které již lyžování omrzelo. Mnoho potencionálních zákazníků si tak vyzkoušelo, že v nové Octavii, Rapidu lze pohodlně sedět i v lyžařské obuvi.

Již od rána byla hlavní moderátorkou Adéla Gondíková. Ta se starala o zábavu pod jevištěm i o komentář jednotlivých modelů a možností Škoda Parku. Mobilní Škoda Park byl připraven pro celou rodinu. Soutěžit jste mohli v hodu pneumatikou, střelbě puku do vyznačeného místa nebo v odhadu počtu najetých kilometrů předváděcích vozů. Ceny byly připraveny pro každého.

Na místě jste si mohli detailně prohlédnout novou Octavii a Rapida. Zároveň jste mohli využít sedmi testovacích vozů Škoda Auto.

Celý program byl zpestřen vystoupení skupiny Nightwork. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení cen tipovací soutěže o počet najetých kilometrů v daný den, v již zmíněných sedmi vozech. Výherce získal zapůjčení Citigo na 9 měsíců a poukázku na pohonné hmoty v ceně 10 000 korun. Druhou ceno bylo jízdní kolo, třetí byl chladící box a na čtvrté bramborové držák na lyže.

Pokud vás Škoda Park zaujal, navštivte ho již za 5 dní v Rokytnici nad Jizerou.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy:

Zanechte odpověď

TOPlist