|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Parts Centrum vyřizuje 25 000 objednávek denně

Škoda Parts Centrum je dokončeno a právě nyní běží na plný výkon. Za jeden den (ve třísměnném provozu) vyřídí celkem 25 000 objednávek. Jedná se o největší sklad originálních náhradních dílů v České republice a třetí centrální sklad koncernu Volkswagen.

Škoda Auto investovala do projektu Škoda Parts Centrum 31,8 milionů euro. Výsledek je opravdu velkolepý. Celková plocha se zdvojnásobila na současných 100 000 m2. To je zhruba 12 fotbalových hřišť. Ve Škoda Parts Centrum se nachází jedenáct uliček (regálového skladu), každá je vysoká 42 metrů a vejde se do ní 30 000 palet. Naskladnění a vyskladnění probíhá plně automaticky, v každé uličce pracuje automatický regálový zakladač. Za pouhou hodinu je možné vy/naskladnit až 200 palet.

Škoda Parts Centrum je důležitým bodem v růstové strategii. Není možné vyrábět čím dál více automobilů a nezajistit jim dostatečný servis, respektive přístup k náhradním dílům.

Škoda Parts Centrum pracuje 24 hodin denně ve třísměnné provozu. Za den běžně obslouží 25 000 objednávek pro koncern VW (Škoda Auto, Seat, Audi).

Doba doručení závisí na lokalitě objednavatele. V ČR je zásilka dodána do rána následujícího dne. Do ostatních evropských zemí se dostane do 24 hodin.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist