|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Praktik

Úspěšný podnikatel své práci dává vše! Je výkonný, flexibilní, zkrátka všestranný – a totéž očekává od svých spolupracovníků i od svého vozu. Pomocník, který je připraven Vás plně podpořit při naplňování Vašich podnikatelských cílů, se jmenuje Škoda Praktik.

Dvoumístný užitkový automobil Vám nabídne komfort, snadnou ovladatelnost i reprezentativní vzhled. Zároveň je ale dostatečně velký pro potřeby drobných i středních podnikatelů (nákladový prostor poskytuje 1 900 l). Samozřejmostí je možnost odpočtu DPH.

Nákladový prostor

Do nákladového prostoru je pohodlný přístup ze tří stran díky širokým a vysokým bočním dveřím rozměrným výklopným pátým dveřím.

Bezpečné uchycení nákladu v nákladovém prostoru umožňuje šest ok na bocích třídílné podlahy. Délka ložné plochy je 1605 mm,šířka 1434 mm (mezi podběhy 1016 mm),výška nákladového prostoru je 990 mm.
Pro náklad je tak k dispozici objem 1900 l a na tak malý vůz vysoká užitečná hmotnost: Praktik uveze až 550 kg při použití 15″ kol až 640 kg.

Pokud nepotřebujete běžnou výšku nákladového prostoru, můžete si nechat namontovatvyrovnávací podlahu. Nakládat pak můžete
i EURO palety pomocí vysokozdvižného vozíku.

Interiér

Prostor, variabilita, praktičnost. To a mnoho dalších atributů naleznete za volantem nového Praktiku.

ilustrační foto

Přístrojová deska je vyrobena z materiálu, který je na dotek velmi příjemný povrch. Standardně je dodávána v barevném provedení Onyx. Potahy sedadel vynikají vysokou odolností a snadno se udržují v čistotě.

Vůz je vybaven čtyřramenným volantem, který lze výškově i podélně nastavit, samozřejmostí je posilovač řízení.

V základní výbavě jsou pro pohodu řidiče a spolujezdce připraveny držáky na láhve s nápoji v předních dveřích a ve středové konzole a odkládací prostory v palubní desce, ve dveřích a pod sedadly.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , ,

Zanechte odpověď

TOPlist