|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Rapid míří na český trh

Již nyní je možné objednávat nový model české automobilky – Rapid. Kompaktní limuzína začíná na ceně 289 900 korun a pokud si ji objednáte do konce prosince, získáte mnoho výhod.

Zahájení prodeje proběhne 20. října 2012, ovšem objednávat můžete Rapid již dnes. V témže dni se také spustí největší testovací jízdy Škoda Auto  na území České republiky. Od 20. října se můžete Rapidem nezávazně svést.

Pokud si Škodu Rapid koupíte do 31. prosince 2012 získáte příplatkovou výbavu zdarma. V případě verze Active se jedná o klimatizaci a tónovaná skla. Ambition nabídne navíc rádio s CD/MP3, mlhovky, skla SunSet s vyšším stupněm tónování a 15“ kola z lehké slitiny. Nejvyšší verze Elegance dostane zdarma malý kožený paket, tempomat, zadní parkovací senzory a 16“ kola z lehké slitiny.

K dispozici jsou čtyři benzínové a dva naftové agregáty. V případě benzínových motorů se jedná o: 1.2 MPI (tříválec)  o výkonu 55 kW (75 koní), 1.2 TSI o výkonu 63 kW (86 koní), 1.2 TSI o výkonu 77 kW (105 koní) a 1.4 TSI o výkonu 90 kW (122 koní).

Naftové motory: 1.6 TDI CR, o výkonu 77 kW (105 koní) a 1.6 TDI CR, výkon 66 kW (90 koní). Druhá, slabší varianta dieselového motoru bude dostupná až  v polovině roku 2013.

Škoda Rapid nabízí mnoho vychytávek (škrabka na led ve víčku palivové nádrže, praktické držáky na reflexní vesty na zadní straně předních sedaček) a paketů (například Greem tec – systém start-stop a další = úspora paliva). Rapid má rozhodně co nabídnout. Podle dosavadních informací se jedná o model s největším potenciálem, který kdy Škoda Auto vyrobila.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , ,

1 Odpověď pro “Škoda Rapid míří na český trh”

Zanechte odpověď

TOPlist