|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda Rapid na českých silnicích

Nová Škoda Rapid (nebo Popular) má být oficiálně představena až  v září na pařížském autosalonu, ovšem již nyní je možné mírně kamuflovaný vůz značky Škoda Auto vidět na dálnici D8 a rychlostní silnici R10.

Zezadu si novou Škodu Auto můžete splést s Octavii, nápovědou vám může být poznávací značka, která začíná na písmeno F (u viděného vozidla). Detailní fotky automobilu samozřejmě nejsou k dispozici a světla (především přední) jsou z velké části kryta páskou. Nová Škoda Auto se ovšem nijak výrazně nemaskuje. Česká Automobilka se nesnaží přilákat příliš mnoho pozornosti. Na druhou stranu fotky „tajného“ modelu přilákají pozornost a udělají značce dobrou reklamu.

Z dosud dostupných informací je tedy jasné, že nová Škodovka je již připravena k sériové výrobě. Na první fotky přímo od automobilky si ještě chvíli počkáme. Neověřené zdroje odhadují zveřejnění prvních fotografií v červnu. V létě by se měla nová Škoda společně se Seatem Toledo (na jedné lince) vyrábět, na podzim bude oficiálně představena a půjde do prodeje.

Škoda Rapid by měla být k dispozici i v karosářské verzi kombi, případně ve sportovnějším sportbacku. Další informace o novém modelu Škoda Auto naleznete na těchto stránkách a to již brzy.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist