|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda se na brněnském autosalonu pochlubí světovou premiérou

U stánku Škoda Auto proběhne světová premiéra vozu Superb Combi s paktem Laurin & Klement. Tento model společně s doplňky Laurin & Klement vytváří dokonalost, na kterou jsme zvyklí spíše u zvučnějších značek.

Škodu Superb s paktem Laurin & Klement poznáte podle chromované mřížky chladiče. Mezí další poznávací znaky patří zcela určitě i plaketa Laurin & Klement na zádi vozu. Luxus tohoto automobilu podtrhují velmi elegantní 18″ kola Sirius (vyrobena z lehké slitiny).

Je jen na zákazníkovi, jak hodně chce mít svůj Superb výjimečný. Velmi stylovým doplňkem jsou například prahové lišty z ušlechtilé oceli. Vždy, když budete nastupovat, nebo vystupovat z tohoto vozu, tak je spatříte.

Škodu Superb Laurin & Klement nebude skvělá jen na pohled. I pod kapotou se máme na co těšit. K dispozici je benzínový přeplňovaný čtyřválec 2,0 TSI/147 kW se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a šestiválec 3,6 FSI V6/191 kW také se šestinovým DSG a pohonem 4 x 4.

Pro příznivce nafty a manuální převodovky je správnou volbou agregát 2,0 TDI CR DPF/125 kW. Za příplatek k němu samozřejmě lze dodat i DSG.

Škoda Superb bude mít na brněnském autosalonu 2011 světovou premiéru. K viděné ovšem budou i další zajímavé věci. Rozhodně mezi ně patří studie VisionD a Fabia Monte Carlo.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist