|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Škoda útočí na Prime Jalta Rally

Čtvrtý závod přesouvá letošní IRC k Černému moři. Konkrétně se bude jednat o Ukrajinu, která si pro závodníky přichystá 14 rychlostních zkoušek o celkové délce 262 kilometrů.

Prime Jalta Rally je v kalendáři IRC prvně. Jezdci tedy ani pořádně netuší, co je 4. až 6. června čeká. Vzhledem k vyrovnanosti a stoupající kvalitě se mohou všichni diváci těšit na zajímavý závod s nečekaným koncem.

Tým ŠKODA Motorsport se na nové trati představí v té nejsilnější sestavě. Reprezentován bude: Juho Hänninen (spolujezdec: Mikko Markkulou) – aktuální šampión, Janem Kopeckým (aktuálně na druhém místě v IRC), Patrikem Sandellem, Tonim Gardemeisterem a Andreasem Mikkelsenem.

Celkem můžeme očekávat start pěti vozů Fabie Super 2000. Ne všichni jsou ovšem podporováni přímo Škodou Auto (přímo českým zastoupením). Například start finské posádky probíhá za pomoci ukrajinského importéra vozů Škoda.

Škodu Fabii 2000 využívá také ŠKODA UK Motorsport. Opět se jedná o podporu importérů. Všichni výše zmínění jezdci mají tedy společný vůz, a to i přesto, že nejezdí za stejný tým.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist