|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Spaceback: Kvalitní, ale mohl by být levnější

Škoda Rapid Spaceback prošel již několika testy. Novinku české automobilky si již můžete objednat. Ovšem je to dobré rozhodnutí? A pro koho se Spaceback hodí?
Spaceback nemůžeme nazvat jako kombík Rapidu. Spaceback má dokonce menší zavazadlový prostor. O prostor tu tedy nejde. Jedná se skutečně o jinou karosářskou verzi.
Jde čistě o preference. Spaceback je něco nového a je jen na vás, zda se vám líbí, či nikoliv. My osobně hodnotíme Spaceback velmi pozitivně, navíc ve verzi se ztmavenými světlomety a prodlouženým sklem pátých dveří vypadá skutečně luxusně. Jedná se o výbavu StylePLUS (dále obsahuje panoramatickou střechu, hliníková kola, sportovní spojler a další). Ovšem za takový Spaceback v dieselu zaplatíte přes 400 000 Kč a již se vzdálíte od ceny základní verze.
Spaceback jsme netestovali, i přesto se nám velmi líbí a cenovka nám připadá adekvátní. Se závěrem magazínů i televizních pořadů nemůžeme zcela souhlasit. Co si myslíte o ceně vy?
Spaceback hodnotíme jako automobil pro ty, kteří se chtějí odlišovat (přece jenom Octavii a Fabií jezdí mnoho). Navíc jedná se o kvalitní vůz a na ceně nad 400 000 Kč za velmi solidní výbavu StylePlus a dieselový agregát nevidíme nic špatného.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy:

Zanechte odpověď

TOPlist