|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Sportovní vozy Škoda Auto u Wörthersee

Sraz tuningových vozů u Wörthersee je největší událostí roku upravených vozů Škoda Auto. Pokud chcete vidět nevšední a sportovní vozy tuzemského výrobce, zaměřte se na Wörthersee.
Škoda Auto prezentovala hned pět upravených modelů. Jednalo se o Rapid SPORT, Citigo Motorsport, Fabia Motorsport, Octavia Combi se sportovním paketem a Fabia S2000.
I když se jedná o odlišné modely, společnou mají dravost, sportovní styl. Velmi obecně můžeme zjednodušit úpravy. Nejčastěji se jednalo o spojlery, nízko profilová kola, masivní prahy, koncovky výfuků atd. Zapomenout se samozřejmě nesmí na nové, živé barvy.
Sportovní styl není jen o výkonu motoru. Ostatně kvalita silnic a především silniční předpisy jsou značně omezující. Pokud se chcete odlišit, je potřeba se zaměřit i na vzhled.
Setkání GTI u jezera Wörthersee se koná každoročně. Letos proběhlo od 8. do 11. května 2013. Ovšem těšit se můžete na další ročník. Výlet do Rakouska navíc můžete spojit s dovolenou. V okolí jezera Wörthersee si určitě přijdete na své.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist