|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Studie nové Škodovky

Skoda VisionD

Škoda Auto představila na autosalonu v Ženevě 2011 studii s názvem Vision D. Jedná se o tolik očekávaný model, který by se svoji velikostí měl pohybovat mezi Octavií a Fabií. Jeho cena by měla hrát také velkou roli, protože by se spíše měla přibližovat k menšímu sourozenci (Fabii).

Ovšem dosud se jedná pouze o studii. Do případné výroby se toho může mnoho změnit. Navíc v dnešní době nelze s jistotou říci, zda automobilka bude vůz vyrábět. Škoda Auto je totiž velmi tajemná. Avšak málokdy si dovolí takovýto výrobce vozů (jako Škodovka) ukázat koncept, jež by nakonec nešel do výroby. To znamená, že se s největší pravděpodobností na Vision D můžeme těšit.

Tento koncept vypadá opravdu dobře. Základní znaky škodovky v něm jsou patrné, ale již ne tak zřetelně. To je způsobeno celkovou inovací automobilky Škoda Auto. Kdyby tento vůz putoval do výroby, na svoji kapotě by se nepochybně pyšnil novým logem, které bylo na autosalonu v Ženevě 2011 oficiálně představeno veřejnosti.

Od roku 2012 bude logo umísťováno na nové modely automobilky. Koncept Vision D bude s největší pravděpodobností jedním z prvních vozů, jež ponese tento znak.

Autor: Jiří Vencl

Sdílejte
Sdílejte

Zanechte odpověď

TOPlist