|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Úspěšná Korsická Rally

Korsická Rally sice neskončila vítězstvím české automobilky, ale i přesto byla pro tovární tým Škoda Motorsport velmi úspěšná.

Na prvním místě dojel Thierry Neuville s Peugeotem. Hned za ním Jan Kopecký (ztráta 16 sekund) a Freddy Loix, oba se speciálem Škoda Fabia Super 2000.

Třetí místo dostalo Freddyho Loixe do vedení šampionátu IRC. Korsická Rally byla tedy pro tým Škoda Motorsport velmi úspěšná.

Korsická Rally byla neuvěřitelně náročná pro jezdce, automobily, ale i pro zbytek týmu. Každý závodní den začínal brzy ráno a končilo až v noci. Logistika byla opravdovým oříškem. Tato rally dokonale prověřila kvality jednotlivých týmů. Nás může těšit, že tým Škoda Motorsport obsadil druhé a třetí místo.

Jak komentovali Korsickou Rally jezdci:

Jan Kopecký: „Určitě jsme chtěli zvítězit, soutěž však byla dlouhá a náročná, navíc jsme místní tratě moc neznali. První dva dny nebyly z naší strany zcela optimální, ale poslední den jsme našli správný rytmus. Dvě druhá místa za sebou nejsou špatná, šampionát bude ještě hodně dlouhý.“

Freddy Loix: „Hledali jsme ten správný rytmus po celou dobu soutěže, soupeři před námi byli ale prostě lepší. Být v čele šampionátu je určitě pěkný pocit, ale také závazek do dalších soutěží.“

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist