|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

V Číně se vyrobil miliontý vůz Škdoa Auto

Česká automobilka hlásí další světový úspěch. Růstová strategie je úspěšná a po nejlepším měsíci v historii značky – říjen, dostáváme od Škoda Auto další dobrou zprávu. V Číně se podařilo vyrobit miliontý vůz s okřídleným šípem na přídi.

Závod v Šanghaji – partnerský závod Shanghai Volkswagen, zkráceně SVW, vyprodukoval miliontý vůz Škoda Auto. Ve skutečnosti se ovšem jedná o „pouhou“ desetinu produkce samotného závodu. Jak je již z názvu patrné, závod naplno využívá Volkswagen a jeho automobilky.

Škoda Auto vidí v Číně velkou příležitost a snaží se ji využít. Zatím je vše úspěšné a celkový počet prodaných automobilů v Číně roste rychleji a rychleji. Česká automobilka tak musí zvyšovat výrobu a nemůže se spoléhat jen na SVW.

V roce 2013 je pro vůz značky Škoda Auto rozhodlo téměř 200 000 zákazníků. K dnešnímu dni budete toto číslo určitě překročeno. Za leden až říjen 2013 se v Číně prodalo celkem 199 200 automobilů. To odpovídá zhruba čtvrtině celosvětových prodejů značky. Čína je tak pro Škodu Auto důležitým trhem v růstové strategii.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist