|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Vision D bude jen studií

Skoda auto Vision DAutosalon v Ženevě 2011 odhalil mnoho novinek. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani nejnovější zprávy české automobilky. Škoda Auto přinesla na výstaviště hned několik žhavých informací.

Jednou z nich byla i studie s názvem Vision D. Jedná se o velmi líbivý model, který je rozměrově mezi Octavií a Fabií. Jeho cena se odhadovala velmi nízko. Takový automobil v nabídce Škodovky jednoznačně chybí, jeho sériová výroba by tedy byla na místě.

Ovšem dle prohlášení Škody Auto bude vision D pouze studují. Jedná se jenom o znázornění směru, kterým by se automobilka mohla vydat. Tato zpráva byla pro všechny velmi překvapující.

O voze s označením vision D jsme věděli mnoho. Dokonce se i mluvilo o jeho případném názvu. Avšak podle prohlášení to vypadá, že všechno bylo pouhou fámou.

Když si celý případ vezmete z druhé strany, tak přijdete na něco jiného. Škoda Auto chce každý půl rok představit nový vůz. Zároveň si dala cíl, že do roku 2018 zdvojnásobí počet prodaných aut. Když k tomu připočtete, že česká automobilka je velmi tajemná (objevují se zprávy o ničení choulostivých materiálů, které se musejí další den znovu tisknout) a snaží se vše utajit, tak vám vyjde jasný výsledek.

Škoda Auto je velmi záhadnou značkou, která se možná jen snaží odvrátit pozornost. Pokud se vám tedy studie s názvem vision D líbila, tak nezoufejte, stále je šance na sériovou výrobu.

Sdílejte
Sdílejte

Zanechte odpověď

TOPlist