|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Změny ve stávajících modelech

Skoda OctaviaŠkoda Auto je automobilka, které se snaží koukat jen do budoucnosti, a proto mají zákazníci starších modelů velmi omezené možnosti. Ukončením výroby jejich modelu téměř skončí jeho rozvoj. Ovšem díky moderním faceliftům a konzervativnosti firmy se i majitelé starších vozů mají na co těšit.

Nové technologie lze tedy dodávat i z novějších modelů, pro které byly vyrobeny (například Octavia II po faceliftu má mnoho prvků stejných se starším typem). Takže i zákazník staršího auta dostane možnost vylepšit interiér vozu o prvky, které můžeme najít o generaci výše.

Mnohem lépe je na tom automobilka se stávajícími modely, které neustále vyrábí. Například nyní je možnost zakoupit Fabii Monte Carlo. Jedná se o sportovní automobil, který je pojmenován po známé rallye.

Například pro takový vůz jsou vyrobeny nové detaily, které zdůrazní dravost vozu. Tato škoda Fabia vypadá také mnohem mladší, než ostatní modely. Je to opravdu unikátní kousek.

Další podobné, ovšem již ne tak radikální změny najdete i u ostatních modelů. Tam se jedná ještě o méně znatelné úpravy. Zakoupíte si vlastně jakýsi nadstandardně limitovaný paket systémů, ale i designových prvků.

Právě díky těmto součástkám můžete omladit i váš starší vůz značky Škoda. Většina dílů je totiž opravdu kompatibilních.

Již trochu starší změnou, na kterou ovšem nesmíme zapomenout ani teď jsou motory. V dnes již několikrát zmíněné Fábii můžete najít známý motor 1,2. Avšak najdete za ním ještě TSI. Na venek malá změna, ale po usednutí do vozu vám bude jasné, že se již nebude jednat o tu starou línou „Fábku“. Motory TSI dodávají dostatečný výkon všem modelů značky Škoda Auto a jsou čím dál oblíbenější. Je to rozhodně mnohem lepší volba než motor HTP, který je vhodný maximálně do města.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: ,

Zanechte odpověď

TOPlist