|
(zatím nehodnoceno)
Loading...Loading...

Známe cenu pětidveřového Citigo

Během mezinárodní prezentace modelu Citigo v Portugalsku byla zveřejněna dlouho očekávaná cena. Nakonec se potvrdily odhady většiny odborníků. Cena pětidveřového Citigo startuje na příjemných 189 900 korunách.

Citigo ke konci roku překvapilo. Překonalo všechny odhady a v segmentu malých vozů se velmi rychle uchytilo. Není se čemu divit, Citigo je malé, ale uvnitř nadprůměrně veliké (na svoji třídu). Navíc má mnoho doplňků, které  u konkurence nenajdete. ŠKODA AUTO se řídí heslem simply clever a na Citigo je to jednoznačně vidět.

Pětidveřová verze by měla přilákat další zákazníky. Bezpochyby je pět dveří praktičtějších, než tři a to i v případě, kdy jezdíte jen ve dvou. Velmi často se odkládají věci na zadní sedačku, v případě třídveřové verze je to značně komplikovanější. Navíc rozdíl v ceně je jen 10 000 korun.

I když je Citigo malé, tak je chytré. 5 hvězdiček v Euro NCAP, brzdový asistent a další systémy starají o vaši bezpečnost. Citigo názorně dokazuje, že i malý prostor se může efektivně využít. Vnitřním místem i vybavením vás Citigo zcela jistě příjemně překvapeni.

Sdílejte
Sdílejte

Tagy: , , , , , , ,

Zanechte odpověď

TOPlist